univerzálne pätky a zakladače | - - -

do
Zrušiť filtre
Pätka plastová otvorená pre našívanie aplikácií NF027

Pätka plastová otvorená pre našívanie aplikácií NF027 - pre všetky typy šijacích strojov Brother

XC1964052

4,22 € s DPH 3,52 € bez DPH

Pätka s vodičom 1/4" (6,35mm) - pre patchwork

Pätka s vodičom 1/4" (6,35mm) - pravá. Vďaka tejto pätke perfektne zošijete viacej vrstiev materiálu rovným stehom. Pätka kopíruje okraj materiálu. Je veľmi populárna v technike patchwork. Je určená pre šijacie stroje s výkyvným chapačom (Janome s CB chapačom, Brother, Elna, Toyota, Singer, Husqvarna atď.)

NF057

4,44 € s DPH 3,70 € bez DPH

Pätka so zakladačom pre lemovanie 10 mm

Pätka so zakladačom pre lemovanie 10 mm. Zakladač slúži pre lemovanie okraja látky (začistenie, dvojité zahnutie). Zakladač je vhodný aj pre hrubšie materiály.

NF181

Pätka so zakladačom pre lemovanie 25 mm

Pätka so zakladačom pre lemovanie 25 mm. Zakladač slúži pre lemovanie okraja látky (začistenie, dvojité zahnutie). Zakladač je vhodný aj pre hrubšie materiály.

NF182

Pätka pre lemovanie textilnou páskou NF014

Pätka pre lemovanie textilnou páskou sa používa na dekoratívne olemovanie okrajov (10-14mm). Môžete použiť cik-cakovitý steh, niektorý dekoratívny steh alebo rovný steh. Je vhodná pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik, Brother, Toyota, Singer, atď.). Použitie s textilnou páskou, šikmým pásikom.

NF014

Pätka quiltovacia - otvorená kovová

Odpružená quiltovacia pätka otvorená kovová je určená na pikovanie, vyšívanie a voľné quiltovanie. Je prispôsobená tak, aby dokázala ľahko preskakovať z miesta na miesto. Je otvorená, takže máte kontrolu kde šijete.

UN20

+ -
Univerzálne krúžitko pre šitie na šijacom stroji

Univerzálne šijacie kružítko je určené prakticky pre všetky typy šijacích strojov.

KT-1308
Dostupnosť: 5-7 dní