Ako postupovať pri nákupe na splátky

Nákup tovaru na splátky cez spoločnosť HomeCredit je možné iba pre fyzické osoby (nie je určený pre právnicke osoby). Nákup je možný aj pre fyzické osoby SZČO.

Pri nákupe tovaru na splátky cez spoločnosť HomeCredit si vyberte pri objednávke v kroku "spôsob dopravy" možnosť "Splátkový poredaj HomeCredit" a dokončite celú objednávku. V zápätí Vám od nás príde potvrdenie o objednávke. Po odoslaní objednávky budete automaticky presmerovaný na stránku spoločnosti HomeCredit. Tu si vyberiete možnosť splácania úveru a vyplníte potrebné údaje pre spoločnosť HomeCredit.

Následne sa čaká na schválenie respektíve neschválenie úveru. Toto schvaľovanie trvá približne 1 až 3 pracovné dni. Informácia o schválení (neschválení) bude poslaná Vám aj nám. Ak je úver schválený, príde Vám spolu s informáciou o schválení úveru aj zmluva, ktorú je potrebné podpísať a zaslať do spoločnosti HomeCredit podľa pokynov priložených ku zmluve. Ak Vám príde informácia o schválení úveru bez priloženej zmluvy je potrebné kontaktovať spoločnosť HomeCredit (tel. číslo 0850 111 118). U nás po informácii o schválení úveru čakáme na pokyn na vyskladnenie tovaru.

Akonáhle HomeCredit obdrží od Vás podpísanú úverovú zmluvu, príde nám pokyn na vyskladnenie tovaru. Potom nám už nič nebráni tomu, aby sme Vám tovar zaslali na adresu, ktorú ste uviedli v objednávke. Informácia o odoslaní tovaru Vám príde od nás na uvedený e-mail. Nasledujúci deň po odoslaní tovaru môžete čakať objednaný tovar, ktorý Vám doručí kuriér prepravnej spoločnosti SPS (Slovak Parcel Service).