Akcia Doprava zdarma Akcia mesiaca

Rezací ploter Brother ScanNCut SDX 2250D + Sada pre rezanie vinylu CADXVBKIT1

Rezací ploter so vstavaným skenerom, 17 druhov abecedy, 1485 vstavaných vzorov vrátane patchworkových a Disney vzorov, 2 USB porty na pripojenie pamäťových zariadení a pripojenie k PC alebo bezdrôtovo pomocou WI-FI.

Výrobca:
Brother
Dostupnosť:
3-4 dni
Obj. čislo:
ScanNCut SDX 2250D

778 € 778 € s DPH 648,33 € 648,33 € bez DPH

+ -
Cena zahŕňa recyklačný poplatok
Darčeky pri kúpe produktu:
 • Štartovací set pre rezanie vinylových fólií Štartovací set pre rezanie vinylových fólií

Rezací ploter Brother ScanNCut SDX 2250D

NOVINKA pre jeseň 2021 - rezací ploter s automatickým nožom, hĺbkou rezu až 3 mm a vzormi.

Model SDX2250D je nabitý 1485 vstavanými vzormi a obsahuje 17 fontov písma

Automatický rotačný nôž
Tento nôž má namiesto čepele malé rezacie koliesko a je určený na rezanie rôznych druhov látok (plátno, bavlna, flanel, plsť, jersay atd.). Vďaka tomuto nožu je rez čistý aj bez podloženia/stabilizácie materiálu!

Hĺbka rezu 3 mm
S týmto plotrom môžete rezať nielen papier, samolepky, nažehľovacie fólie, látku, kožu, koženku, ale aj vysoký filc, moosgummi a podobné materiály až do hĺbky 3 mm. Ploter zároveň na tieto hrubé materiály sám použije dvojitý, alebo trojitý rez, aby bol rez úplne dokonalý a nestrapkal sa.

Automatický nôž
Teraz už nemusíte merať hĺbku materiálu a skúšať, či ho nôž správne prereže - plotre ScanNCut SDX vedia zmerať hrúbku materiálu a podľa toho samé nastavia rezací nôž do správnej hĺbky. S jedným nožom vyrežete všetko.

Rýchlejšie a tichšie
Vďaka novému typu motora tento ploter reže neporovnateľne rýchlejšie ako jeho priami konkurenti a je pritom úplne tichý.

Skenovanie s rozlíšením 600 DPI
Skenovanie pri tomto novom type plotra zdvojnásobilo rozlíšenie. Budete tak mať väčší úspech pri automatickej detekcii vzoru na podložke a aj vaše naskenované fotografie budú dokonalé. Skener sa dá využiť pre skenovanie materiálu na podložke aj pre skenovanie kancelárskych dokumentov, alebo vašich obľúbených fotografií.

Odvíjač fólie - ROLL FEEDER
K plotrom radu SDX sa dá dokúpiť odvíjač fólie - Roll Feeder. Pomocou neho potom môžete rezať pruhy samolepiace alebo nažehľovacie fólie s rozmerom až 30x180 cm. Vzory pre tento rozmer je potrebné tvoriť v PC verzii programu CanvasWorkspace a do plotra ich jednoducho prenesiete cez Wi-fi alebo káblom. Skvelá funkcia pre polepy výkladov, áut, rezanú grafiku!

Kreslenie
Ploter nemusí len rezať, vie aj kresliť. Použiť môžete buď originálne perá, alebo dokúpiteľný univerzálny držiak, do ktorého sa vám zmestí akékoľvek pero bežnej veľkosti. Po novom ide pomocou pier aj vyplňovať plochu ozdobným vzorom.

Kompatibilný s výšivkami
Máte vyšívací stroj Brother? Rezací ploter SDX teraz vie vyrezávať aj vložený vzor vo formáte PES alebo PHC. Z vyšívacieho vzoru môžete použiť obrys, jednotlivé farby, alebo líniovú výšivku použiť ako líniový embos, kreslenie, alebo prenos kovovej fólie.

Veľa priehradok na príslušenstvo
Vďaka zmenenej konštrukcii krytu si môžete v prednom kryte uchovávať príslušenstvo - nože, špachtľu, perá. Zároveň si môžete špachtličku alebo stylus pohodlne pri práci uložíť do stojanu v prednej časti plotra.

Rýchly rez vo formáte SVG
Máte vzory vo vektorovom formáte SVG? Nie sú potrebné žiadne konverzie, vzor môžete priamo vložiť do plotra a vyrezať.

Ešte väčšia obrazovka
Displej plotra sa zväčšil na úctyhodnú veľkosť uhlopriečky 5 palcov. Zároveň zostáva plnofarebný a dotykový, všetku prácu s plotrom môžete robiť len na ňom.

Priame rezanie - nepotrebujete počítač
Ploter vie naskenovať nakreslený, alebo vytlačený obrázok, vytvoriť z neho rezaciu šablónu a tú priamo vyrezať. Takto vytvorený vzor si samozrejme môžete uložiť aj do pamäte plotra alebo na USB kľúč a rezať ho opakovane.

Fantastický pre patchwork
V pamäti modelu SDX 2250D nájdete 140 vzorov pre patchwork - od klasických blokov cez hviezdy až k bábikám Sunbonnet Sue. K blokom si pridáte prídavok na šev taký, aký ste zvyknutí šiť, ploter vám vyreže blok s prídavkom na šev a môže vám aj nakresliť miznúcou fixkou čistú mieru, podľa ktorej budete šiť. Už sa nemusíte zdržiavať ručným rezaním zložitých blokov a môžete rovno začať šiť!

Scrapbooking
Vášmu tvoreniu sa medze nekladú. Ploter zvládne takmer akýkoľvek papier a vy si môžete vymyslieť akýkoľvek vzor a hneď ho použiť! Už nie ste obmedzení výsekmi, alebo raznicami, ktoré sú v predaji.

Software zadarmo
Samozrejmosťou je softvér pre tvorbu vzorov. Máte dve možnosti - webovú aplikáciu CanvasWorkspace alebo aplikáciu pre nainštalovanie do PC. Webové rozhranie má výhodu v cloudovom riešení, vždy tak budete mať svoje vzory pri sebe či už pracujete v práci na počítači, alebo doma na tablete. Vzory do plotra potom môžete posielať cez Wi-fi, káblom alebo pomocou USB kľúča.

Dokúpitelné kreatívne techniky:
S dokúpitelným príslušenstvom môžete tvoriť ozdobné samolepky, embosovat (vytláčať)do papiera alebo do kovových listov, môžete zlatit (sada pre prenos kovovej fólie), dierkovať papier (vedia iba plotre SDX), používať kaligrafická perá (vedia iba plotre SDX), alebo robiť ozdobné pečiatky a mnoho ďalšieho.

Technické detaily:
Extra veľká LCD dotyková obrazovka 5"
17 druhov abecedy a 1485 vstavaných designov vrátane patchworkových vzorov a 182 Disney vzorov
2 USB porty pre pripojenie pamäťových zariadení a pripojenie k PC

Maximálna plocha pre rez:

 • 12x12 palcov - cca 30x30 cm s podložkami v základnej výbave
 • 12x24 palcov - cca 30x60 cm s väčšou dokúpiteľnou podložkou
 • 12x72 palcov - cca 30x180 cm pre dvojvrstvové fólie s dokúpiteľným odvíjačom fólie

Formát dát pre ploter: FCM, SVG, PES, PHC
Rezná rýchlosť 224 mm/s
Rozmery stroja: (H x Š x H): 20,5 x 53,0 x 17,0 cm
Hmotnosť stroja: 7,4 kg
Rýchlosť rezania: 224 mm/s.
8 integrovaných jazykov: francúzština, angličtina, nemčina, holandčina, taliančina, španielčina, ruština, japončina.

Materiál vhodný pre rezanie: papier aj lepenka až 400 g / m² alebo do 2,5 mm hrúbky materiálu, tenká koža, magnetická fólia (max. 0,3 mm), kancelárska fólia, nažehľovacia fólia na textil vrátane reflexnej, samolepiaca vinylová fólia na dekorovanie nábytku, áut alebo elektroniky. S dokúpiteľným príslušenstvom zvládnete aj filc, látku a mnoho ďalších materiálov.

Ploter je dodávaný s rozsiahlym príslušenstvom:

 • automatický nôž (+ držiak)
 • automatický rotačný nôž - starter kit (držiak, nôž, aktivačná karta so 63 vzormi)
 • štandardná podložka (305 mm x 305 mm)
 • nízko lepiaca podložka (305 mm x 305 mm)
 • 1 ks extrémne lepiaca medzipodložka pre rezanie látky
 • 1 ks papier 12x12 palcov na scrapbooking
 • držiak pier
 • sada 2 ks miznúcich pier
 • špachtľa na ľahké odstránenie zbytkov z podložky
 • dotykové pero - stylus na ovládanie dotykovej obrazovky LCD
 • taštička na príslušenstvo
 • napájací kábel
 • Aktivačná karta My Connection
  • slúži len pre propojenie plotrov Brother ScanNCut SDX1250, SDX2250 so šijacím strojom Brother Luminaire XP1
  • aktivačný kód sa nezadáva do programu CanvasWorkspace, ale priamo so stroja Brother Luminaire XP1

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy zobrazené produkty