Doprava zdarma

Rezací ploter Brother ScanNCut CM 300

Rezací ploter so vstavaným skenerom, 5 druhov abecedy, 600 vstavaných vzorov vrátane 100 patchworkových vzorov, 2 USB porty na pripojenie pamäťových zariadení a pripojenie k PC

Výrobca:
Brother
Dostupnosť:
3-4 dni
Obj. čislo:
ScanNCut CM 300

360 € s DPH 300 € bez DPH

+ -

Rezací ploter Brother ScanNCut CM 300

Brother ScanNCut CM 300 je rezací ploter so vstavaným skenerom a s možnosťou pripojenia k PC.
Vyrezávanie nebolo nikdy tak jednoduché!

Technické detaily:

Veľký, jasný LCD farebný dotykový displej, 5 druhov abecedy, 600 vstavaných vzorov vrátane 100 patchworkových vzorov, 2 USB porty na pripojenie pamäťových zariadení a pripojenie k PC.
Formát dát pre ploter: fcm, svg
Rýchlosť rezania: 112 mm/s

Maximálny rozmer na podložku: 12 "x12" - 297 x 298 mm (podložka je súčasťou príslušenstva) / 12 "x 24" - 297x600 mm (na dokúpenie)

Ploter je dodávaný s rozsiahlym príslušenstvom:

  • nízko lepiaca rezacia podložka 30,5x30,5 cm
  • štandardný rezací nôž + držiak - modrý
  • dotykové pero - stylus na ovládanie dotykovej obrazovky LCD
  • špachtľa na ľahké odstránenie zbytkov z podložky
  • napájací kábel
  • plastové vrecko na príslušenstvo
  • CD

USB kábel pre pripojenie počítača a plotra nie je súčasťou balenia.

Web-software "ScanNCutCanvas"

Webový softvér "ScanNCutCanvas" sa používa na vytváranie, editáciu a formátovanie dokumentov. Tie môžu byť odoslané cez USB zariadenie alebo cez USB kábel priamo do rezacieho plotru. Softvér je voľne dostupný po registrácií na stránkach: https://scanncutcanvas.brother.com/en
Najnovšie je možné stiahnuť program pre ovládanie plotru aj do počítača a pracovať s ním priamo v počítači bez nutnosti pripojenia k internetu! Program nájdete tu: https://scanncutcanvas.brother.com/en

Materiál vhodný na rezanie: papier aj lepenka až 400 g / m² alebo do 1,5 mm hrúbky materiálu, tenká koža, magnetické fólie, kancelárske fólie, nažehľovacie fólie na textil vrátane reflexných, samolepiace vinylové fólie na dekorovanie nábytku, áut alebo elektroniky - s dokúpiteľným príslušenstvom zvládnete aj plsť, látku a mnoho ďalších materiálov.

Skenovanie s rozlíšením 300 dpi.

- predlohy na vyrezávanie už nemusíte spracovávať v počítači - stačí ich nakresliť alebo vytlačiť na papier, ploter si predlohu naskenuje, sám dokáže podľa tejto predlohy vytvoriť obrys rezacej šablóny a vy ju potom priamo môžete vyrezať alebo nakresliť na cieľový materiál.

Kreslenie pomocou pier

- ploter dokáže s pomocou dokúpiteľných pier kresliť na papier aj na látku. Firma Brother dodáva do plotru aj miznúce perá, ktorými môžete na látku nakresliť strih alebo čistú veľkosť vystrihnutého kusu bez prídavku na švy.

Priame rezanie

- vložte do plotru papier alebo hárok samolepiek s výrazným tiskom. Ploter hárok naskenuje a pomocou rozpoznávajúceho softwaru sám vygeneruje výrezový tvar. Môžete si zvoliť, či chcete okolo tvaru pridať okraj, vyrezať celý tvar dookola, alebo iný tvar z ponuky.

Rezanie látky na aplikácie

- na plotri môžete pomocou dokúpiteľného príslušenstva rezať látku na aplikácie. Ploter sám dokáže vyrezať vzor zo vzorovanej látky pomocou zabudovaného skeneru.

Rezanie látok na patchwork

- ploter dokáže z látky pomocou dokúpiteľného príslušenstva vyrezávať šablóny na patchwork. Spojením funkcie kreslenia čiar a rezania vytvoríte perfektné dieliky na zošívanie zložitých vzorov. Najprv ploter na látku namaľuje miznúcim perom šablónku bez prídavku na švy, takže budete šiť presne v dráhe čiary pera, potom vyreže z látky všetky potrebné dieliky aj s prídavkom 1/4".
Už sa nebudete musieť zdržovať s rezaním zložitých šablón a môžete rovno šiť!

Scrapbooking

- vyrezávajte tenký alebo hrubý scrapbookový papier v zložitých vzoroch, môžete si urobiť vlastné originálne vizitky, ozdobné okraje alebo prekrásne scrapbookové stránky. Už nie ste obmedzený raznicami, ktoré sú v predaji. Môžete sami tvoriť!

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy zobrazené produkty