Pätka kráčajúca - úzka eti 503 (R1000L)

Základná kráčajúca pätka s horným podávaním pre začiatočníkov. Pätka pre šitie alebo prešívanie látok, ktoré sa lepia alebo majú sklon ku kĺzaniu. Užitočná je pri šití viac vrstiev materiálu. Pri šití nastavte strednú šírku šitia a dĺžku šitia 0-4.

Výrobca:
ETI
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
eti 503 (R1000L)

19,00 € s DPH 15,83 € bez DPH

+ -

Pätka kráčajúca - úzka eti 503 (R1000L)

Základná kráčajúca pätka s horným podávaním pre začiatočníkov. Pätka pre šitie alebo prešívanie látok, ktoré sa lepia alebo majú sklon ku kĺzaniu. Užitočná je pri šití viac vrstiev materiálu. Pri šití nastavte strednú šírku šitia a dĺžku šitia 0-4. S touto pätkou sa nedá použiť zapošívanie. Určená je pre väčšinu šijacích strojov ako napr. Lucznik trieda 800, Brother, Toyota, Huskystar, Pfaff, Singer, Bernina, Janome, atď.. Pätku môžete použiť pre stroje s výkyvným CB chapačom a rotačným chapačom do šírky cik-cak 5mm, ale nie pre stroje s rotačným chapačom, ktorý ma 7-riadkové delené podávanie (šírka cik-caku 7-8mm). Toto podávanie je širšie a musíte používať inú širšiu kráčajúcu patku.
Vrchné zúbky pätky by mali pasovať presne oproti spodným zúbkom stroja, aby pri posúvaní materiálu uchopili materiál a podali ho bez preklznutia.

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy zobrazené produkty