Kožený remeň B109 pre šlapacie šijacie stroje

Kožený remeň B109 pre šlapacie šijacie stroje priemer 6mm. Cena je za 1m.

Výrobca:
- - -
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
Kožený remen B109

3,60 € s DPH 3,00 € bez DPH

+ -

Kožený remeň B109 pre šlapacie šijacie stroje

Cena je za 1m remeňa.

Kožený remeň priemer 6 mm na staré šľapacie stroje. Každý stroj má iný rozmer, preto je potrebné ho zmerať. Cena je za 1m remeňa. Dodáva sa v celku, nie po centimetroch. Približná dĺžka remeňov na stroje je 180-240 cm.

 

Ako správne spojiť kožený remeň na šliapací šijací stroj:

Skráťte remeň na potrebnú dĺžku podľa remeňa pôvodného, alebo tak, že prevlečiete remeň strojom a po naznačení ho odrežte asi o 2cm kratší (remeň sa natiahne). Urobte otvor pre sponu na oboch koncoch remeňa (klincom alebo malým skrutkovačom) tak, aby veľkosť otvoru bola úmerná sile sponky a aby otvor bol radšej ďalej od kraja a uprostred šírky.

 

Nasadenie pripraveného remeňa na šijací stroj:

Rozpojte remeň v sponke a nasaďte ho na šijací stroj tak, aby bol nasadený správne v mechanizme pre pohon šlapacieho šijacieho stroja. Spojte remeň, ale tak, aby zahnutá časť sponky (ostrá časť) bola radšej na vnútornej obvodovej strane remeňa. Nasaďte remeň na šlapacie koleso šijacieho stroja. Zkontrokujte či je remeň primerane napnutý a či niekde nedrhne zlým nasadením. Uzavrite sponku kliešťami tak, aby bola dobre dovretá a konce remeňa boli správne pri sebe.

 

Na spojenie remeňa je potrebná spojka B109 - staple.

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod