univerzálne pätky a zakladače | TEXI

od
do
Zrušiť filtre
Pätka pre šitie gombíkových dierok

Pätka je určená pre šitie gombíkových dierok pre domáce šijacie stroje. Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie.

TEXI 1005

3,15 € s DPH 2,63 € bez DPH

Pätka pre našívanie ozdobných šnúrok - TEXI

Špeciálna pätka s vodičmi, ktoré umožňujú našívanie až 3 ozdobných šnúrok. Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie. Určená pre šijacie stroje s CB chapačom.

TEXI 1012

3,17 € s DPH 2,64 € bez DPH

Pätka pre riasenie TEXI 0010

Špeciálna pätka pre riasenie. Pätka pre riasenie spodnej vrstvy látky a súčasné prišitie vrchnej (nenariasenej) látky popri vodiacej hrane pätky. Vhodná pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom.

TEXI 0010

3,18 € s DPH 2,65 € bez DPH

Pätka lemovacia TEXI

Pätka lemovacia 1,6 mm. Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie. Určená pre šijacie stroje s CB chapačom (Lucznik trieda 800, Brother, Toyota, Husqvarna, Pfaff, Singer, Bernina, Janome, atď). (ako eti 181)

TEXI 1010

3,24 € s DPH 2,70 € bez DPH

Pätka na preplátovaný  steh

Pätka na preplátovaný steh

Pätka je určená pre zošívanie dvoch materiálov k sebe. K tejto pätke potrebujete držiak pre zakladač TEXI 2001. Vhodná pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Janome, Singer, Brother, Elna, Łucznik, Toyota, Husqvarna atd.).

TEXI 0014

3,35 € s DPH 2,79 € bez DPH

+ -
Pätka pre vyšívanie a plátanie

Špeciálne konštruovaná pätka, ktorej pohyb zabezpečuje ľahký pohyb materiálu pri vyšívaní, quiltovaní a plátaní. Vhodná pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik 800, Janome, Singer, Brother, Elna, Toyota, Husqvarna atd.).

TEXI 0009

3,36 € s DPH 2,80 € bez DPH

Zakladač pre lemovanie 6,5 mm

Zakladač na zahnutie látky - 6,5 mm (1/4"). K tomuto zakladaču potrebujete držiak pre zakladač TEXI 2001. Vhodný pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik, Brother, Toyota, Husqvarna, Singer, Janome, atď).

TEXI 2004

3,60 € s DPH 3 € bez DPH

Pätka rolovacia

Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie. Pätka rolovacia látku pred sebou netlačí ale odvaľuje sa po nej na valčekoch. Vďaka koliesku sa posúva po hrubých materiáloch a nepribrzďuje sa. Určená pre šijacie stroje s rotačným a CB chapačom.

TEXI 1016

3,66 € s DPH 3,05 € bez DPH

Zakladač pre lemovanie 16 mm

Zakladač na zahnutie látky - 16 mm (5/8"). K tomuto zakladaču potrebujete držiak pre zakladač TEXI 2001. Vhodný pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik, Brother, Toyota, Husqvarna, Singer, Janome, atď).

TEXI 2006

3,68 € s DPH 3,07 € bez DPH

+ -
Pätka pre aplikáciu overlockového stehu

Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie. Určená pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom.

TEXI 1013

3,72 € s DPH 3,10 € bez DPH

Zakladač pre lemovanie 22 mm

Zakladač na zahnutie látky - 22 mm (7/8"). K tomuto zakladaču potrebujete držiak pre zakladač TEXI 2001. Vhodný pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik, Brother, Toyota, Husqvarna, Singer, Janome, atď).

TEXI 2007

3,82 € s DPH 3,18 € bez DPH

Zakladač pre lemovanie 2,5 mm

Zakladač na zahnutie látky - 2,5 mm (1/10"). K tomuto zakladaču potrebujete držiak pre zakladač TEXI 2001. Vhodný pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik, Brother, Toyota, Husqvarna, Singer, Janome, atď).

TEXI 2003

3,84 € s DPH 3,20 € bez DPH

+ -
Pätka pre slepý steh s nastaviteľným vodičom

Pätka s nastaviteľným vodičom sa používa pre šitie slepým (skrytým) stehom. Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie. Vhodná pre väčšinu domácich šijacích strojov s CB chapačom.

TEXI 1011

3,94 € s DPH 3,28 € bez DPH

Univerzálna plastová pätka

Univerzálna plastová pätka pre domáce stroje. Určená pre systém upnutia MATIC - rýchle upnutie. Univerzálna pätka pre cik-cak, alebo rovné šitie. Určená pre šijacie stroje s CB chapačom.

TEXI 1004

4 € s DPH 3,33 € bez DPH

Zakladač pre lemovanie 9,5 mm

Zakladač na zahnutie látky - 9,5 mm (3/8"). K tomuto zakladaču potrebujete držiak pre zakladač TEXI 2001. Vhodný pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom (Lucznik, Brother, Toyota, Husqvarna, Singer, Janome, atď).

TEXI 2005

4 € s DPH 3,33 € bez DPH

Držiak pätiek MATIC - vysoký

Držiak pätiek - MATIC vysoký typ umožňuje rýchlu výmenu pätiek a je určený pre väčšinu šijacích strojov napr. Lucznik a staršie typy strojov. (ako eti 051H)

TEXI 1002

4,14 € s DPH 3,45 € bez DPH

Pätka rolovacia s držiakom

Pätka rolovacia látku pred sebou netlačí ale odvaľuje sa po nej na valčekoch. Vďaka koliesku sa posúva po hrubých materiáloch a nepribrzďuje sa. Používa sa pre šitie hrubých materiálov ako napr. koža, alebo syntetických materiálov, ktoré sa na klasickú pätku lepia a krčí sa materiál pri šití. Vhodná pre väčšinu domácich šijacích strojov s rotačným a CB chapačom.

TEXI 0013

4,20 € s DPH 3,50 € bez DPH

+ -
Zakladač pre lemovanie páskou (vstup 22 mm)