Najšitíčko

Najšitíčko - pomôcka pre šitie a lemovanie cez hrubé švy (napr. pri rifliach, kabátoch,...). Je možné ho použiť ako pomôcku pri všetkých šijacích strojoch.

Výrobca:
- - -
Dostupnosť:
Na sklade
Obj. čislo:
Najšitíčko

1,50 € s DPH 1,25 € bez DPH

+ -

Najšitíčko

Najšitíčko - pomôcka pre šitie a lemovanie cez hrubé švy (napr. pri rifliach, kabátoch,...). Pomôcku môžete tiež použiť ako vyrovnávaciu doštičku z bočnej strany pri prešívaní hrubých popruhov kabeliek. Dierka na Najšitíčku je pomôckou pri výmene ihly v šijacom stroji. Je možné ho použiť ako pomôcku pri všetkých šijacích strojoch.

Najšitíčko je dostupné v dvoch farbách - modrá a červená. Ak máte záujem o konkrétnu z uvedených farieb napíšte požiadavku do poznámky v objednávke.

Postup použitia napr. pri podhýnaní riflí

1. Pripravte a našpendlite riflový lem.
2. Začnite šiť. Zastavte šitie asi 1,5 cm pred hrubým bočným švom. Ihlu nechajte zapichnutú v materiáli a zdvihnite pätku.
3. Naj šitíčko posuňte smerom od zadnej časti pätky až tesne k hrubému švu a spustite pätku (A).
4. Pomaly šite cez šev. So zapichnutou ihlou zodvihnite pätku a vyberte Naj šitíčko.
5. Naj šitíčko umiestnite pred pätku (B).
6. Spustite pätku a pokračujte v šití.
7. Zastavte stroj, keď je pätka celá na Naj šitíčku a ihlu vpichnite do materiálu. Zdvihnite pätku, odstráňte Naj šitíčko a pokračujte v šití.

Dierka v pomôcke podrží ihlu pri výmene ihly v stroji. Ihlu vložte do otvoru v pomôcke a zasuňte až na doraz do ihlovej objímky v stroji. Skrutku objímky dotiahnite.

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy zobrazené produkty