Texi Walker WF AUT Premium EX

1-ihlový stroj s viazaným stehom pre čalúnikov a pre šitie kože. Stroj určený pre stredne hrubé až hrubé materiály, spodné + pätkové podávanie, automatický odstrih nití, elektromagnetický zdvih pätky, zapošívanie s programovaním na panelovom displeji, zabudované LED osvetlenie pracovnej plochy stroja. Kompletný stroj s podstavcom a servomotorom zabudovaným v hlave stroja.

Výrobca:
TEXI
Dostupnosť:
10-14 dní
Obj. čislo:
Texi Walker WF AUT Premium EX

1 150 € s DPH 958,33 € bez DPH

+ -
Cena zahŕňa recyklačný poplatok

Texi Walker WF AUT Premium EX

Stroj dodávame komplet zmontovaný. Cena stroja nezahŕňa dopravu na miesto určenia. Cena stroja platí pri osobnom odbere v mieste predaja v Banskej Bystrici. Ak si zákazník želá dopravu na miesto určenia, tak je potrebné v procese objednávky vybrať dopravu dodávateľom a cena prepravy bude v objednávke pripočítaná ku cene stroja.

1-ihlový stroj s viazaným stehom pre čalúnikov a pre šitie kože. Stroj určený pre stredne hrubé až hrubé materiály, spodné + pätkové podávanie, spodné + pätkové podávanie, automatický odstrih nití, elektromagnetický zdvih pätky, zapošívanie s programovaním na panelovom displeji, zabudované LED osvetlenie pracovnej plochy stroja. Servomotor a ovládanie stroja umiestnené v hlave stroja, možnosť polohovania ihly, zabudované LED osvetlenie pracovnej plochy stroja. Zdvih pätky kolennou pákou až 16 mm umožňuje pohodlnú prácu s materiálom. Maximálna rýchlosť šitia je 2.000 stehov/min, max. dĺžka stehu je 8 mm. Kompletný stroj s podstavcom a servomotorom zabudovaným v hlave stroja. Vzdialenosť ramena stroja je predĺžená na 33,5 cm medzi ihlou a ramenom. Možnosť nastavenia pozície ihly pri zastavení stroja (dolu / hore). Pripojenie 230 V. Vďaka energetickej úspore servomotora ušetríte až 70% nákladov na energie v porovnaní so spojkovým motorom. AC Servomotor pracuje len keď stroj šije, počas manipulácie s materiálom sa motor netočí a nemá odber elektrickej energie, ako spojkové motory.

 

Technická špecifikácia:
- pre šitie stredne hrubých až hrubých materiálov
- podvojné podávanie (spodné + pätkové podávanie)
- automatické funkcie: odstrih nití, zapošitie, zdvih pätky, polohovanie ihly, odťah nite - nastavenie rýchlosti šitia
- programovací panel pre nastavenie funkcií stroja
- zdvih pätky až 16 mm
- napájanie 220-240V
- AC Servomotor zabudovaný v hlave stroja
- tichý chod stroja, minimálne vibrácie
- nastavenie automatického polohovania ihly
- nastavenie rýchlosti šitia
- LED osvetlenie pracovnej plochy
- maximálna rýchlosť šitia 2.000 ot./min
- maximálna dĺžka stehu 8 mm
- centrálne mazanie
- systém ihiel 135x17

Kompletný šijací stroj s podstavcom a pracovnou doskou:
STAND PREMIUM SILVER - kovový, stabilný univerzálny stojan s výškovým nastavením a nastavením sklonu pracovnej dosky. Prášková farba strieborno-šedá RAL 9006.

TABLE TOP TW PREMIUM - najvyššia kvalita dosiek stola vyrobené z brezy (30 vrstiev). PREMIUM EX má špičkový laminátový povrch hornej dosky, štruktúrou určenou pre textilný priemysel. Je maximálne odolná proti mechanickému poškodeniu. Bočne hrany dosky sú chránené ABS lištami.

Zmontovaný, kompletný priemyselný šijací stroj vrátane podstavca so zabudovaným servomotorom o výkone 550W (napájanie 230V), stroj je pripravený k okamžitému šitiu.
Výškovo nastaviteľný podstavec s doskou odolnou proti chemikáliám od nemeckej firmy Kessler.
Šuplík na náradie.
Stojan na nite.
Fľaša oleja (pri niektorých modeloch nie je súčasťou a olej je už v stroji).
Náradie.
Ihly a ďalšie potrebné maličkosti.

Video

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Naposledy zobrazené produkty